Menajerlik

 • ARDA TAŞARCAN
  Güldüy Güldüy Show 2017 kadrosunda halen devam eden, birçok reklam , dizi ve sinema projesinde yer alan yıldız oyuncumuz Arda Taşarcan Menajerlik kadromuzda.Projeleri: Gönül İşleri Dizisi (Anacast) Ölene Kadar Dizisi (Anacast) Payitaht Dizisi. Bizim Köy`ün Şarkısı Sinema Filmi (Anacast) Defacto Fotoğraf Çekimi Turkcell, Omo, Alfemo Reklamları.
 • Alihan Türkdemir
  Bir çok reklam ve dizi projelerde yer alan yıldız oyuncumuz Alihan Türkdemir, Menajerlik kadromuzda. Bonus Flash`ın 3 yıldır yüzü olan yetenekli oyuncumuz , Muhteşem Yüzyıl Kösem Dizisinde Şehzade Mustafa karakterini canlandırdı.Dolunay ve Evlat Kokusu gibi dizilerde başrolde yer aldı. Son olarak Kıvanç Tatlıtuğ ile birlikte Hadi Be Oğlum Sinema Filminde baba oğul`un hikayesini canlandırdı.
 • Esila Cansın Tekbaş
  Minik yıldız oyuncumuz Esila Cansın Tekbaş bhenüz küçük yaşına rağmen bir çok markanın reklam projesinde yer aldı. Aynı zamanda Cennetin Gözyaşları Dizisinde yer aldı.Reklam:Bim Reklamı (2018).Sebamed Reklamı (2018).Cennetin Gözyaşları Dizisi - Duru Karakteri. Devamlı rol.
 • Aras Özdoyuran
  Bir çok reklam ve dizi vb. projelerde yer alan yıldız oyuncumuz Aras Özdoyuran Menajerlik kadromuzda. Projeleri: Muhteşem Yüzyıl Kösem Dizisi. Kidzania Reklamı. Pınar Kefir Reklamı. Ölümü Gör Tv Filmi.
 • Ahmet Mete Mumcu
  Bir çok reklam, katalog çekimi vb. projelerde yer alan yıldız oyuncumuz Ahmet Mete Mumcu Menajerlik kadromuzda.Projeleri:Yalın Hele Bi Başla Klip. Omo Reklamı .Vakıf Emeklilik Reklamı. İkea Reklamı.Kığılı Fotoğraf Çekimi. Defacto Fotoğraf Çekimi. Defacto Fotoğraf Çekimi . U.S. Polo Pijamam Çekimi.
 • Eren Recep Bilen
  Minik yıldız oyuncumuz Eren Recep Bilen birkaç reklam ve katalog çekimi deneyiminden sonra, Koca Koca Yalanlar Dizisine, Kerem karakteri ile dahil oldu.Şuan Kimse Bilmez Dizisinde rol almaktadır.Nako Fotoğraf Çekimi 2015Opet Reklamı (2019). DeFacto Reklamı (2019).
 • Brando Morigi
  Bir çok reklam, katalog çekimi vb. projelerde yer alan yıldız oyuncumuz Brando Morigi Menajerlik kadromuzda. Son işi - Lc Waikiki markasının 2019 Yaz Bahar ve 2019 Sonbahar Kış Kampanya yüzü olan genç yeteneğimiz Yupo, Enerya, Defacto gibi bir çok markanın reklam yüzü oldu. Aynı zamanda Çağan Irmağın çektiği Rüzgar Sinema Filminde rol aldı.